Про нас

Моя історія успіху з компанією AVON  

Тайланд Моя співпраця з компанією Avon розпочалась в червні 1999 року, коли мені ще було 14 років, але вже хотілось працювати й хоч якось матеріально не залежати від батьків. Відкривши сторінки газети, я натрапила на оголошення, в якому пропонувався додатковий заробіток без стартового капіталу, що було для мене дуже важливим.  Моє перше замовлення було на 25 у.о., яке було важко зібрати, тому що компанія тільки прийшла на Український ринок. Але мені так сподобалась система роботи і сама компанія, що через рік мої замовлення були не меньшими ніж 500 у.о. Дякуючи навчанням, які проводила компанія, я знайшла багато клієнтів, яким подобалась косметика і які з нетерпінням чекали кожний новий каталог. Навчаючись ще в школі, а потім вступивши до університету, я вдало поєднувала роботу і навчання, навчилась планувати свій час так, щоб всюди встигати.

Чотири роки співпрацюючи з компанією моя клієнтська база налічувала 200 чоловік і досягнувши хороших результатів, будучи покупцем, мені захотілось кар`єрного росту і я вирішила стати координатором. За чотири кампанії співпраці моя група становила 44 покупці, які раніше були клієнтами. Мені дуже подобалось не лише самій пропонувати продукцію клієнтам і давати поради з краси, а й давати таку ж можливість іншим, а саме, купувати продукцію для себе зі знижкою, можливість необмеженного заробітку, який залежить лише від них, не вкладуючи при цьому кошти, самостійно планувати свій час, і також приймати участь в багатьох акціях та заохочувальних програмах, які пропонує компанія. 


Париж, Франція В 2006 році компанія надала можливість реєструвати координаторів й робота стала ще цікавішою, адже тепер в мене зявилась можливість розвивати біля себе таких же успішних координаторів. Як приємно мати гарну команду, якими являються усі мої координатори та покупці. Мій успіх – це успіх моїх координаторів та покупців. Саме завдяки наполегливій праці я кожен рік потрапляю  до Зоряного Клубу Координаторів й тричі увійшла до кращої 12–ки України, відвідавши Тайланд , Париж та Туніс. А в 2010 році я отримала від компанії автомобіль Toyota, який являється моїм незамінним помічником в роботі.

За період роботи в компанії я вийшла заміж та народила чудового синочка. Моя сім`я – це моя підтримка та опора!  ЯК ПРИЄМНО ПРАЦЮВАТИ, КОЛИ ОТРИМУЕШ ВІД РОБОТИ НАСОЛОДУ. Адже Avon – це компанія для жінок, яка прагне зробити співпрацю з нею якомога цікавою, прибутковою, захоплюючою. Кожного дня я прокидаюсь з радістю, що саме сьогодні я комусь допоможу стати красивішою, комусь запропоную достойний заробіток, а комусь просто впевненість в собі та своїх діях.  Наполегливою та постійною працею, я досягла високих результатів, але на цьому не збираюсь зупинятись, адже компанія Avon пропонує все нові й нові можливості розвитку та самовдосконалення. 

Світлана Холодюк


Подарункок від AVON - автомобіль!


Поділіться з друзями:   

Зворотній зв'язок

Замовлення товару

Заповніть поля нижче і наш менеджер передзвонить Вам найближчим часом.